Casa Aconchegante Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A vendégek török gőzfürdőt, törökfürdőt és szoláriumot, valamint fodrászt, pedikűrt és manikűrt vehetnek igénybe egy fárasztó nap után.
A Vinicola Palmeiras nagyjából egy 10 perces autóútra, a Fazenda Angolana pedig hozzávetőlegesen 6 km-re helyezkedik el a Casa Aconchegante Villa.
A szálláshely fürdőszobái bidét, akadálymentesített zuhanyzót és spa kádat is magukba foglalnak. A fürdőszobákban hajszárító, háziköntösök és fürdőlepedők is biztosítják a kényelmet.
A São Roque városi nyaraló vendégei igénybe vehetik a rendelkezésre álló önellátó felszereléseket, többek között a mikrohullámú sütőt, elektromos vízforralót és konyhai edényeket. Élő előadások, éjszakai klub és karaoke, valamint széllovaglás, búvárkodás és íjászat teszi változatossá a vendégek szabadidejét.
- Helyi látnivalók
- Igrejinha Sorocamirim3,2 km
- Vinhos Palmeiras2,6 km
- Vinhos Sorocamirim4 km
- Quinta do Olivardo4,9 km
- Chokolah4,4 km
- Congregacao crista no Brasil3,2 km
- Vinicula Goes Borászat2,8 km
- Paroquia Bom Jesus e Santa Cruz3,7 km
- Repülőterek
- Congonhas59 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Aconchegante Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Aconchegante Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa Aconchegante Villa kínál konyhai felszereltséget?
A Casa Aconchegante Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Casa Aconchegante Villa területén tartózkodunk?
São Roque nevezetességei közé tartozik a Vinicula Goes Borászat és a Casa da Árvore Suco de Uva Integral, amelyek 3 km-re, illetve 7 km-re találhatók a Casa Aconchegante Villa területétől. Ezenkívül a Fazenda Angolana (6 km) szintén ajánlott a látogatásra.